آجر متریال محبوب طرفداران محیط زیست

آجر متریال محبوب طرفداران محیط زیست

آجر متریال محبوب طرفداران محیط زیست

آجر متریال محبوب طرفداران محیط زیست

اگر از شخصی از اطرافیانتان از طرفدارن محیط زیست باشد، حتما می‌دانید که آنها آجر را به هر مصالحی ترجیح می‌دهند. درست است این متریال، اولویت این افراد است. اما تا به حال از آنها پرسیده‌اید که دلایل این امر چیست؟ نگران نباشید ما در اینجا دلایل آن را به شما می‌گوییم.آجر نسوز،

طرفداران محیط زیست

طرفداران محیط زیست کسانی هستند که از جنبش محیط زیستی حمایت می‌کنند و به فلسفه محیط زیست‌گرایی معتقدند. این جنبش همانطور که از نام آن مشخص است، شامل اقدامات حفظ محیط زیست و منابع طبیعی می‌باشد. این افراد انسان را به عنوان عضوی از اکوسیستم می‌شناسند و وظیه او را حفاظت از آن می‌دانند.

محصولات تینا سفال

دلایل محبوبیت آجر نزد طرفداران محیط زیست

آجرشیل،همانطور که بیان شد آجر از اولویت‌های افرادی است که هدف آنها حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی است. 5 مورد زیر دلایلی برای تبدیل شدن آجر به نخستین انتخاب این افراد است.

  • عایق بودن
  • ساخت آجر از مواد طبیعی
  • قابلیت بازیافت
  • بی‌نیاز بودن به مواد شیمیایی
  • تولید حداقل زباله

عایق بودن

ساختمان‌هایی که در آنها آجر به کار رفته از جهت میزان مصرف انرژی، بهره‌وری بالایی دارند. همان طور که پیش‌تر در مقاله تاثیر نماهای آجری بر کاهش مصرف انرژی بیان شد، ویژگی‌ “جرم حرارتی” را دارا است. این ویژگی به معنای توانایی یک ماده سنگین و متراکم در ذخیره گرما و سپس آزاد کردن تدریجی آن است.کارخانه آجر،

به دلیل همین ویژگی، آجر خاصیت عایق بودن را دارا می‌باشد. به صورتی که در روزهای گرم تابستان گرما را به دام می‌اندازد و خانه را خنک نگه می‌دارد. همچنین در روزهای سرد نیز دقیقا عملکردی مشابه ایفا و خانه را گرم نگه می‌دارد. بنابراین با استفاده از یک دیوار آجری نیز می‌توان از نوسانات دمای خارج جلوگیری کرد.

درباره تینا سفال بیشتر بدانید.

ساخت آجر از مواد طبیعی

عنصر اصلی آجر خاک است که از فراوانترین مواد موجود در طبیعت است. به همین دلیل پروسه تبدیل خاک به می‌‌تواند در زمانی کوتاه و با موادی در دسترس امکان‌پذیر باشد.

قابلیت بازیافت

آجرها به دلیل دارا بودن استحکام ذاتی، می‌توانند بارها و بارها مورد استفاده قرار گیرند. در بازسازی ساختمان‌ها، آجرهای به کار رفته را می‌توان مجددا در بخشی دیگر مورد استفاده قرار داد و حتی در فرآیند تولید نیز از ضایعات آن، محصولات جدیدی تولید کرد. نکته جالب اینجاست که حتی در صورت تخریب و شکسته شدن مجددا به خاک تبدیل و به محیط بازمی‌گردد.آجرنما،

پروژه های تینا سفال

بی‌نیاز بودن به مواد شیمیایی

آجرها به دلیل دوام بالایی که دارند، با گذشت زمانی طولانی به تعمیر و نگهداری نیاز پیدا می‌کنند. در واقع تمام آنچه که برای نگهداری آن نیاز می‌باشد، تمیز کردن چند وقت یک بار آن است که حتی با آب و بدون مواد ضد عفونی کننده هم امکان‌پذیر است.

تولید حداقل زباله

آجرها محصولات پایداری هستند که در پروسه تولید بارها و بارها مورد استفاده قرار می‌گیرند و جالب اینجاست پسماندی از آنها باقی نمی‌ماند و به این طریق به محیط زیست هیچ نوع صدمه‌ای وارد نمی‌کنند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کارخانه آجر نمای تینا

تیناسفال،آجر نسوز،نمای ساختمان،پخت آجر،اجر شیل،کارخانه آجر،آجرنما،

نظر دهید